اردوی سراسری قرنطینه زبانی ویژه خواهران در شهر قم برگزار گردید

در آستانه میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، اردوی قرنطینه زبانی در سه گروه زبانی برگزار گردید

این اردوی دو روزه دهم و یازدهم اسفند ماه 1401 با حضور دانش پژوهان خواهر از شهرهای مختلف سراسر ایران در شهر مقدس قم با هدف ارائه راهکارهای تقویت زبان، ایجاد انگیزه، آشنایی با موسسه، شناخت جغرافیا و فرهنگ کشورهای هدف و آشنایی با تبلیغ در فضای مجازی برگزار شد.

در این برنامه مهم و تاثیرگذار اساتید برجسته داخلی و خارجی همچون استاد بهرام پور در حوزه بیان معارف قرآن، استاد عبد الکریم پاز از کشور آرژانتین، استاد تورس از اکوادور و استاد رفیع الدین اسفاروف از روسیه به بیان دیدگاه‌های خود در راستای تقویت مهارت زبان و تبلیغ در عرصه بین الملل پرداختند.

یکی از برنامه‌های مورد توجه طلاب خواهر، حضور در استودیو و ضبط ویدیوی تمرینی کوتاه بود که همزمان عرصه تبلیغ رسانه و شاخصه‌های یک ویدیوی کوتاه و تبلیغی برای طلاب بیان گردید.

شایان ذکر است اردوهای قرنطینه زبانی موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام هر سال با هدف بهبود کیفیت روند یادگیری طلاب در همه زمینه‌های تبلیغی مرتبط با دوره‌ای که در آن تحصیل میکنند برگزار می‌گردد.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *