نشست بزرگ فارغ التحصیلان موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام، پس از محدودیت‌های کرونایی، اولین نشست فارغ التحصیلان موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام با حضور فارغ التحصیلان و زبان‌دانان تحصیل‌کرده در این مرکز در روز چهارشنبه 4 اسفند 1401 و همزمان با اعیاد ماه شعبان با حضور رئیس بنیاد خیریه آلاء حجت الاسلام و المسلمین دیانی و همچنین حجت الاسلام و المسلمین مشکی برگزار شد.

در این نشست بزرگ و بی سابقه 80 نفر از زباندانان گروه‌های مختلف روسی، چینی، اسپانیولی، پرتغالی و انگلیسی که غالبا در حال حاضر مشغول به فعالیت‌های فرهنگی بین المللی در موسسات و مراکز مختلف سراسر کشور هستند، در سالن همایش‌های موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام حضور یافتند.

این نشست که با هدف هم افزایی و ارتباط بیشتر با زبان دانان و فارغ التحصیلان سال‌های گذشته موسسه المرتضی از ابتدا تا کنون برگزار گردید، ابتدا با مدیحه سرایی اهل بیت علیهم السلام آغاز و سپس ریاست محترم موسسه المرتضی به بیان فعالیت‌های جاری و چشم اندازهای موسسه پرداختند. در ادامه حجت الاسلام دیانی ضمن تاکید بر استفاده از فرصت‌ها و امکاناتی که امروزه در اختیار طلاب و مبلغین است به بیان برنامه‌های بنیاد و استقبال از طرح‌های طلاب پرداخت.

در پایان نشست نمایندگان مرکز نوآوری آلاء ضمن معرفی این مرکز، از زباندان موسسه جهت ارائه طرح‌های نوآورانه در زمینه تبلیغ بین الملل، خانواده و دیگر مسائل و موضوعات مهم دنیای امروز دعوت نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *