رویداد بین المللی علمی «بازخوانی ابعاد سیاسی اجتماعی حج» برگزار شد

اولین رویداد «بازخوانی ابعاد سیاسی اجتماعی حج» به زبان انگلیسی از سوی مجتمع آموزشی پژوهشی حوزه علمیه با همکاری موسسه بین المللی المرتضی علیه السلام برگزار گردید.
در این نشست که در روز شنبه 12 خردادماه 1403 برگزار گردید کارشناسان به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و ابعاد سیاسی – اجتماعی حج را بازخوانی نمودند.
کارشناسان این نشست عبارتند از: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی کوهساری معاون محترم بین الملل و ارتباطات حوزه علمیه که موضوع «اهمیت برائت در حج» را ارائه نمودند؛
کارشناس دیگر حجت الاسلام و المسلمین حجت اله داودی مدیر موسسه بین المللی الرمتضی علیه السلام با موضوع «حج ابراهیمی در قرآن» و جایگاه حضرت ابراهیم (ع) در مساله حج و اشاره آیات قرآن به حج ابراهیمی ارائه موضوع نمودند.
در این رویداد دیگر کارشناس نشست، حجت الاسلام و المسلمین دکتر اسماعیلی با موضوع «ارتباطات بین المللی در حج» به اهمیت ارتباط گیری و نیز ارتباطات بین مسلمانان در حج بیان سخن نمودند.
دبیر علمی جلسه جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر باقری مدیریت این نشست را بر عهده داشتند. این نشست پیرامون موضوع عمومی «حج» و با زبان‌های دیگر در طول ایام حج به کار خود ادامه خواهد داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *