دیدار اعضا تازه مسلمان مراکز اسلامی مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام با مراجع عظام تقلید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام ، تازه مسلمانان مراکز اسلامی این موسسه با مراجع عظام تقلید در شهر مقدس قم دیدار کردند.

مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام در سال های گذشته در کشورهای مختلف از جمله کشور برزیل اقدام به تاسیس مراکز اسلامی کرده است.این موسسه در کشور برزیل سه مرکز اسلامی تاسیس کرده است و در حال حاضر مبلغین  این مجموعه در این مراکز در حال تبلیغ و تدریس معارف اسلامی هستند.

با توجه به فرارسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان، برخی از اعضای تازه مسلمان مراکز اسلامی از جمله مرکز اسلامی باغ محمد (ص) در کشور برزیل در سفری به ایران و شهر مقدس قم با حضور در مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام با دانش پژوهان و اساتید رشته زبان پرتغالی دیدار و تجارب خود را در زمینه یادگیری زبان پرتغالی و آشنایی بیشتر با فرهنگ و آداب و رسوم مردم در کشور برزیل به داشن پژوهان منتقل کردند.

در این سفر، اعضا تازه مسلمان مراکز اسلامی مؤسسه بین المللی المرتضی علیه السلام  که عازم سفر زیارتی اربعین هستند با آیت الله العظمی مکارم شیرازی مد ظله العالی  دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله العظمی مکارم شیرازی مد ظله العالی با تاکید بر اینکه مکتب تشیع بر خلاف دیگر مکاتب که عقل را در تحلیل های دینی کنار گذاشته اند مکتبی است عقلانی که در جهان فعلی پاسخگوی نیازهای بشریت است،همچنین معظم له توصیه ها و نصایح ارزشمندی را به زائرین حسینی تازه مسلمان ارائه فرمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *