بررسی راه‌کارهای همکاری مشترک موسسه بین‌المللی المرتضی با معاونت بین‌الملل آستان قدس رضوی

حجت الاسلام داودی مدیر محترم موسسه بین المللی المرتضی به همراه دکتر محمدصالح طیب‌نیا مدیر عامل بنیاد آلاء با حجت‌الاسلام محمدعلی موحد معاون بین‌الملل آستان قدس رضوی نیز دیدار و گفت‌گو کرد.

در این دیدار ضمن تشریح اهداف و فعالیت‌های بنیاد آلاء و مراکز تابعه گزارش مبسوطی از فعالیت‌های موسسه بین‌المللی المرتضی در حوزه تبلیغ توریسم و فضای مجازی ارائه شد.

در این نشست مقرر شد پیش‌نویس تفاهمنامه‌‌ای به منظور تقویت فعالیت‌های ترویجی و ایجاد فرصت‌های مناسب برای همکاری‌های تبلیغی دو مرکز در فضای مجازی و رسانه، آماده شود.

همچنین مدیر  موسسه بین المللی المرتضی و دکتر محمدصالح طیب‌نیا در سفر به شهر مقدس مشهد ضمن بازدید از دفتر موسسه بین‌المللی المرتضی در این شهر با دانش پژوهان جدیدالورود این مرکز گفتگو کرد.

با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب شهر مشهد مقدس برای ارتباط با کشورهای روس زبان و همچنین حضور اساتید برجسته زبان روسی در دانشگاه این شهر، موسسه بین‌المللی از سال ۱۳۹۷ ضمن عقد با تفاهم‌نامه همکاری با گروه زبان روسی دانشگاه فردوسی اقدام به پذیرش دانش‌پژوهش در رشته تربیت مبلغ بین‌الملل به زبان روسی در شهر مشهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *